Buty narciarskie salomon atomic

salomon

Kategorie

Skaner Feetbox® 3D

Rewolucja w doborze butów dostępna już w Naszym sklepie

 

 

 

 SIDAS FEET BOX 3D

 

Dobór butów narciarskich jeszcze nigdy nie był tak precyzyjny! W kilku prostych krokach dzięki innowacyjnej metodzie skanowania stóp wirtualne oko kamery sprawdza i jednocześnie dobiera buty jeszcze przed założeniem!!!

 

JAK TO DZIAŁA?

Po nałożeniu skarpet z siatką geometryczną kamera skanuje nogi sprawdzając jednocześnie wszystkie wymiary stopy tj. długość ,szerokość i obwód .

Na podstawie tych parametrów komputer tworzy wirtualny obraz Naszych nóg łącznie z położeniem oraz odciskiem podeszwy stóp.

DLACZEGO?

W dobie setek modeli wielu producentów zbyt czasochłonne i uciążliwe było by przymierzanie tak dużej ilości butów. Dzięki skanerowi  jesteśmy w stanie już na poziomie wymiarowania stwierdzić  która para butów będzie pasowała  najbardziej optymalnie, uwzględniając zeskanowaną budowę stopy.

Ta rewolucyjna metoda bootfitingu sprawia iż, możemy dobrać buty wirtualnie oraz upewnić się gdzie dana para mogła by sprawiać ucisk.

DLA KOGO?

Metoda badania stopy dzięki zastosowaniu tak zaawansowanych metod nadaje się dla każdego od początkującego amatora poszukującego komfortu do najbardziej zaawansowanych narciarzy ceniących precyzyjne dopasowanie oraz stuprocentowy przekaz sił sterujących na nartę.

JAK DŁUGO TRWA BADANIE?

Badanie jest wykonywane na miejscu trwa ok 15 min.

CZY MASZYNA DOBIERA RÓWNIEŻ WKŁADKI?

Dzięki czujnikom nacisku podeszwy stopy jesteśmy w stanie stwierdzić jakie wkładki narciarskie najlepiej rozłożą siły i poprawią komfort i precyzję prowadzenia. Dzięki badaniu możemy również rozpocząć proces customizacji  wkładek indywidualnych dla zawodników jak i najbardziej wymagających narciarzy.