Rowery unibike 2019 nowa kolekcja promocja

Test rowerów Scott

rowery scott wyprzedaż 2019

Kategorie

NARTY HEAD WC REBELS iGS RD SW RACE PLATE

Kod produktu: NA0599
Producent: Head
 • Długość
Dostępność:
Jest
1 szt.
Cena brutto: 1 999,00 zł
Stara cena: 2 999,00 zł
Ilość:

  Opis produktu

  Narty Head Worldcup Rebels i.GS RD

  The perfect tool for giant slalom missions. World Cup Proven.

  Cena nart bez wiązań.

  Speed Bardzo szybko
  Grupa docelowa Zawodnicy
  Teren Trasy zawodniczne, strome stoki
  Styl jazdy Bardzo dobra, dopracowana technika
  Długości 176 / 181 / 186
  Radius 25,0 @ 181  • KERS
  • Intelligence Technology
  • Worldcup sandwich construction
  • RD racing top sheet
  • Race structured high speed UHM C base
  • Rebel Camber
  • HEAD Raceplate RDX
  • FIS approved for Continental Cup and Masters
  • Infra-Red Base Waxing


  Intelligence™

   
   
  SAMA NARTA TO NIE WSZYSTKO. NA CAŁOKSZTAŁT TWOJEJ JAZDY WPŁYWA PRZEDE WSZYSTKIM RODZAJ TERENU I POZIOM UMIEJĘTNOŚCI NARCIARSKICH.

  Na ubitym stoku potrzebujesz doskonałego trzymania krawędzi. Na miękkim śniegu oczekujesz od nart uległości przy manewrach. Nowa trasa, nowe oczekiwania i wymagania.

  HEAD znalazł rozwiązanie - technologia HEAD Intelligence. Dzięki jej zastosowaniu narty sprawują się idealnie i dopasowują odpowiednio do rodzaju terenu i poziomu umiejętności.

   
  • ZASADA

   Włókna Intellifibers z materiału piezoelektrycznego zostały umieszczone pod kątem 45° przed wiązaniem narty. Reagują one na impulsy mechaniczne pochodzące z ugięcia nart i przekształcają je w energie elektryczną. Im mocniejszy nacisk na nartę tym więcej wytworzonej energii.

   Uzyskana energia elektryczna trafia do włókien. Powoduje ich usztywnienie, tym samym zwiększając sprężystość i sztywność skrętną narty.

   EFEKT


   Ułożenie włókien pod kątem 45° zwiększa sztywność skrętną narty, wciskając krawędź jeszcze bardziej w śnieg podczas skrętu.

   Przy większej prędkości cała narta zostaje jeszcze bardziej usztywniona.

  TECHNOLOGIA INTELLIGENCE CHIP- DODATKOWY ZASTRZYK

  Energia elektryczna wytwarzana przez włókna jest nie tylko odzyskana ale zakumulowana w chipie i zwielokrotniona. Następnie zostaje uwalniana stopniowo w zależności od właściwości jezdnych narty.


  KERS

   
   
  KINETIC ENERGY RECOVERY SYSTEM
   
   
  • EXTRA DOŁADOWANIE

   Technologia KERS działa jak turbosprężarka. Dostarcza dodatkowej mocy i przyspieszenia poprzez usztywnienie tylnej części narty podczas wyjścia ze skrętu.

   Efekt: doładowanie katapultujące narciarza w następny skręt. Dokładnie tak samo kierowcy Formuły 1 wciskają przycisk uzyskując w ten sposób dodatkową prędkość. Technologia HEAD KERS jest elektronicznym, w pełni zintegrowanym i automatycznym systemem.

  • JAK TO DZIAŁA?

   Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny microchip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu.

  • ZAPLECZE TECHNICZNE

   Technologia HEAD KERS jest ewolucją idei stojącej za technologią HEAD Intelligence. W przeciwieństwie do Intelligence, KERS nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną. Ponadto technologia KERS oparta jest na zupełnie nowym chipie zdolnym do kumulowania energii oraz przechowywania jej aż do właściwego momentu.

  • Włókna piezoelektryczne przekształcają energie kinetyczną w energię elektryczną, która jest magazynowana w zatopionym w narcie chipie. Energia elektryczna jest natychmiastowo uwalniana do odpowiednich części narty wskazywanych przez specjalne czujniki. Uwolnienie energii w odpowiednim czasie jest automatycznie kontrolowane i skoordynowane. W zależności od sztywności poszczególnych modeli nart, czujniki są wcześniej programowane: im bardziej agresywna ma być narta, tym sztywniejsza stanie się jej tylna część.
  NALEŻYSZ DO KLUBU NARCIARSKIEGO Z WIELKOPOLSKI? - ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O RACE PROGRAM. MAMY SPECJALNE CENY DLA KLUBÓW.

  Nowości