Rowery unibike 2019 nowa kolekcja promocja

Test rowerów Scott

Kolekcja rowery scott 2019

Kategorie

BIDON CAMELBAK PODIUM 21 SMOKE

Kod produktu: 886798421018
Producent: CAMELBAK
Dostępność:
0 szt.
Cena brutto: 39,00 zł
Stara cena: 52,00 zł
Ilość:

  Opis produktu

  Bidon rowerowy CamelBak Podium 620ml

  PODIUM 21oz to podstawowy bidon zaprojektowany z myślą o rowerzystach. Do jego konstrukcji zastosowano specjalny polipropylen trustate, wykorzystujący jony srebra. Takie rozwiązanie zapewnia skuteczne hamowanie rozwoju bakterii w produkcie. Ponadto bidon PODIUM 21oz wykonany został z materiałów wolnych od BPA/BPF/BPS, dzięki czemu nie pochłania smaków oraz zapachów. Specjalnie skonstruowany, szczelny ustnik powstrzymuje ryzyko wycieku wody. Jest on także wyjmowany co pozwala na jego oczyszczenie. Bidon posiada także blokadę, zapewniającą bezpieczniejszy transport. Podróżując nie musimy obawiać się o wyciek napoju.

  -620 ml pojemności;
  -Szczelny, wyjmowany ustnik;
  -Blokada zapewniająca szczelny transport;
  -Ergonomiczny kształt;

  Materiały użyte: Trustate polypropylen

  TRUSTATE POLYPROPYLEN Wtopione w bidon jony srebra zapobiegają rozwojowi bakterii wewnątrz bidonu. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może dłużej cieszyć się niezmienionym smakiem swojego napoju.

  JET VALVE TECHNOLOGY Zastosowana technologia JET VALVE ma za zadanie chronić użytkownika przed przeciekaniem oraz rozlaniem napoju. Silikonowy ustnik, do którego wykorzystano JET VALVE TECHNOLOGY, jest niezwykle szczelny a woda leci tylko wtedy kiedy chcemy. Dzięki temu możemy podróżować bez obawy o utratę ulubionego płynu.

  Nowości